Sprzedaż regałów metalowych

Od siedmiu lat prowadzę sklep z meblami i akcesoriami budowlanymi. Mam bardzo dużo klientów, którzy chętnie polecają mój sklep, co bardzo mnie cieszy. Ostatnio postawiłam na nową ofertę, to znaczy wprowadziłam do swojego sklepu nowy rodzaj regałów. Mam nadzieję, że popyt na nie będzie ogromny. Muszę jeszcze stworzyć jakąś reklamę, by móc ich zachęcić do zakupu tych pięknych regałów, które są idealnym elementem do przechowywania różnych przedmiotów.

Oferta regałów metalowych

regał metalowy do piwnicyZależy mi na tym, by klienci z miłą chęcią sięgali po moje nowe regały. Są one wysokiej jakości, a przede wszystkim wytrzymałe. Są one wykonane z metalu, więc będą w stanie udźwignąć nawet największy ciężar. Klienci dużo wcześniej zgłaszali mi, że mogłabym wprowadzić do swojej oferty sprzedażowej. Zazwyczaj takiego typu regały zamawiane są do pomieszczeń takich jak na przykład piwnica. W związku z tym idealny będzie właśnie mój regał metalowy do piwnicy. Klient będzie musiał sam go sobie składać, że względu na transport, który byłby utrudniony, gdyby regały były już złożone. Oczywiście jesteśmy w stanie na życzenie klienta dokonać złożenia i montażu regałów metalowych. W końcu liczy się dla nas zadowolenie klientów. Staramy się stawiać też na wysoką jakość obsługi klienta. Regały metalowe są naprawdę bardzo okazałe. Sama zastanawiam się nad tym, czy takiego typu regał nie przydałby mi się w mojej piwnicy. Zrobiłam kilka zdjęć tych regałów i umieściłam w naszej gazetce promocyjnej. Tego typu regały mają bardzo dużo zalet. Oprócz tego, że są pojemne i wytrzymałe, to jeszcze zajmują mało miejsca i mają bardzo dużo przegródek. Jeden egzemplarz pokazowy stoi na dziale regałów. W ten sposób klienci będą mogli go dokładnie obejrzeć i zastanowić się nad tym, czy jest on odpiowiedni dla nich. Mam pracownika, który wszystko dokładnie prezentuje i opisuje, więc klienci będą bardzo dobrze poinformowani. Samo składanie takich regałów zajmuje bardzo mało czasu. Regał posiada co prawda dużo śróbek, ale skręcanie tego wszystkiego nie jest wcale takie trudne.

Klientom bardzo spodobała się nowa oferta w postaci pięknych, metalowych regałów. Bardzo dużo osób się o nie wypytuje. Pojawił się nawet klient, który chce do swojej piwnicy zakupić sześć takich regałów. Klientów przyciąga też ich cena, która jest przystępna dla każdego. W końcu liczy się dla mnie to, by tą ofertą zainteresować wszystkich. Jak widać oferta przypadła klientom do gustu, więc to była dobra decyzja, by wprowadzić je do sprzedaży w swoim sklepie. W innych tego typu sklepach nie zauważyłam ofert na regały metalowe, co mnie cieszy.