Poszukiwania szkoły pływania

Gdy byłam dzieckiem nikt nie zadbał o to, abym nauczyła się pływać. Obecnie, jako dorosła osoba bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego, że jest to bardzo ważna umiejętność, która w wielu przypadkach może nawet uratować życie. Postanowiłam więc znaleźć miejsce oraz trenera, pod okiem którego mogłabym się nauczyć pływać. Początkowo nie wiedziałam, gdzie powinnam szukać takiej osoby, ale z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka z pracy. Wystarczyło, że powiedziałam jej, czego potrzebuję, a ona od razu podpowiedziała mi, gdzie powinnam się udać.

Skorzystałam z profesjonalnej szkoły pływania

profesjonalna szkoła pływania krakówOkazało się, że ona sama miała kiedyś podobny problem i udało jej się dostać do bardzo dobrej szkoły pływania. Zapewniła mnie ona, że jest to profesjonalna szkoła pływania Kraków to miejscowość, w której centrum szkoła ta się znajduje. Mieszkałam niedaleko, dlatego bardzo się ucieszyłam, że nie miałabym daleko, żeby dojeżdżać na miejsce. Wiedziałam przecież, że nie nauczę się dobrze pływać po jednej wizycie na basenie. Najważniejsze było jednak, abym po prostu zaczęła. Dlatego nie wahałam się dłużej i jeszcze tego samego dnia udałam się pod wskazany przez przyjaciółkę adres. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Na miejscu trafiłam na bardzo dobrego, profesjonalnego trenera pływania dla dzieci i osób dorosłych, który posiadał wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Cena za naukę pływania pod indywidualnym okiem tego profesjonalnego trenera była naprawdę bardzo przystępna, niska, co nie było dla mnie bez znaczenia. na pierwsze lekcje udałam się już kilkanaście dni później i muszę przyznać, że przeszły one moje najśmielsze oczekiwania. Trener miał bardzo dużo cierpliwości i empatii. Dopasował poziom treningów do moich umiejętności i możliwości. Dzięki temu szybko i sprawnie nauczyłam się pływać różnymi stylami i już po kilku tygodniach poczułam się w wodzie bardzo pewnie. Teraz byłam już przekonana, że poradziłabym sobie nawet w bardzo trudnych i nagłych sytuacjach, które mogłyby się wydarzyć w wodzie.

Bez względu na to, czy byłby to zamknięty akwen wodny taki, jaki jak basen, czy też otwarta woda, jak na przykład morze lub rzeka. Bez obaw mogłam teraz pływać na wakacjach w ciepłych krajach, co było moim głównym motywatorem do tego, aby nauczyć się pływać. Kiedy dowiedziałam się, że moja sąsiadka chciałaby nauczyć się pływać, ponieważ też w dzieciństwie nie mogła sobie na to pozwolić, od razu poleciłam jej tę szkółkę pływania z Krakowa. Było to miejsce godne polecenia.