Kupiliśmy nowe mieszkanie. Długo bardzo go szukaliśmy, mój mąż strasznie wybrzydzał. Podejrzewam, że po prostu jest bardzo przywiązany do naszego obecnego mieszkania i strasznie cierpiał już na sama myśl, że będziemy się przeprowadzać. i tak niby zgadzał się ze mną, że potrzebne jest większe mieszkanie, ale robił wszystko, abyśmy tylko tego mieszkania nie kupili. W końcu okazało się, że niedługo powiększy się nam rodzina i to chyba przekonało mojego męża do tego, że większe mieszkanie jest nam po prostu niezbędne.

Elegancka bateria do łazienki

bateria umywalkowa retro mosiądzPonieważ bardzo chcieliśmy przeprowadzić się do nowego mieszkania zanim na świecie pojawi się dziecko, niezwłocznie zabraliśmy się za remont. A do zrobienia było naprawdę sporo. Mieszkanie było duże, było ot mieszkanie z rynku wtórnego, ale chcieliśmy zmienić w nim aranżację, przesuwać ściany, kompletnie wszystko wybebeszyć i zrobić całkiem od nowa. Jednak remont przebiegł zadziwiająco szybko. Po kilku tygodniach szukaliśmy już artykułów do wykończenia remontu. obecnie poszukiwaliśmy akcesoriów do łazienki. Kiedy tak chodziliśmy po sklepach, szczególnie spodobała mi się bateria umywalkowa retro mosiądz z którego była wykonana tak pięknie błyszczał. Ponieważ nasza łazienka była urządzona właśnie w takim retro stylu, udało nam się znaleźć przepiękne płytki w kolorze starego złota, taka bateria umywalkowa pasowałaby do tego wnętrza jak ulał. ja ogóle jestem zwolenniczką takiego stylu, bardzo [podoba mi się styl retro, uważam, że o wiele więcej w nim uroku niż w tych zimnych nowoczesnych wnętrzach. Tak wiec baterię od razu zakupiliśmy, a do tego do kompletu dokupiliśmy także baterię do wanny. Były one bardzo porządnie wykonane, na pierwszy rzut oka było widać, że jest to bardzo porządna robota. I były doskonale zaprojektowane. Nie należały do najtańszych artykułów łazienkowych, ale uważam, że były warte swojej ceny. Ja w każdym razie bardzo jestem z nich zadowolona, naprawdę pięknie prezentują się w naszej łazience. Nie żałuję ani jednej wydanej na nie złotówki.

Kiedy szukamy odpowiedniej armatury do łazienki, jest kilka rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę. przede wszystkim jest to wysoka jakość armatury.  Słabej jakości armatura bardzo szybko zacznie przeciekać i po prostu słabo działać. Poza tym bardzo ważne jest, aby armatura była trwała, a także dobrze zaprojektowana, w taki sposób, by nie rozchlapywała się z niej woda. No i oczywiście powinna być ładna, pasować do łazienki. Na pewno ciekawym pomysłem jest armatura retro.