Od najmłodszych lat interesowałam się modą. Choć moje pierwsze stylizacje, w które zazwyczaj ubierałam lalki, nie należały do specjalnie udanych, nigdy się nie zrażałam. Rodzice także starali się nie okazywać zdziwienia ani mnie nie krytykować, kiedy każdego dnia prezentowałam im coraz to dziwniejsze pomysły. Zawsze mnie wspierali i oddawali stare ubrania, w których już nie chodzili, żebym mogła przerobić je na coś innego. Z czasem projekty oraz stylizacje powstające w mojej głowie były coraz lepsze. Z tego powodu postanowiłam związać swoją przyszłą karierę ze światem mody i zacząć ubierać prawdziwych ludzi.

Największe zalety rozkloszowanej spódnicy

spódnica rozkloszowana midiZawsze uwielbiałam zakupy prawie tak samo, jak tworzenie nowych ubiorów. Nawet wtedy, kiedy nie miałam zbyt wielu pieniędzy, odwiedzałam miejscowe butiki i galerie handlowe, żeby zobaczyć, jakie są obecnie najmodniejsze fasony. Następnie w domu starałam się uszyć podobne ubrania na maszynie, którą dostałam od babci. Na samym początku nie radziłam sobie z nią dosyć dobrze, ale z czasem nabrałam większej wprawy. Moją ulubioną rzeczą zarówno do szycia, jak i do noszenia od wielu lat była i jest spódnica rozkloszowana midi. Uważam, że nie ma drugiego takiego ubrania, które świetnie pasowałoby do tylu stylizacji i jeszcze dodawało im charakteru. Nawet kiedy zakładam zwykłą bluzkę, spódnica sprawia, że wyglądam, jakbym szykowała się do wyjścia przez dosyć długi czas. Co więcej, podoba mi się w niej to, że jest niezwykle uniwersalna — bez żadnego problemu mogę ją założyć zarówno na codzienne zakupy w pobliskim sklepie, jak i na randkę z chłopakiem. Oczywiście do każdej takiej stylizacji dobieram osobne dodatki, dzięki czemu mogę zdecydować, czy zależy mi na byciu bardziej elegancką. Chociaż spódnica rozkloszowana midi zawsze będzie dobrym wyborem, ponieważ podkreśli talię i ukryje wszystkie ewentualne niedoskonałości, to uważam, że warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonana. Podczas zakupów w różnych galeriach zauważyłam, że ubrania czasami nie są wykonane z lekkich i oddychających tekstyliów, przez co nie nadają się do noszenia podczas wyższych temperatur. Zdarzało mi się także, że gorsza jakościowo spódnica po praniu bardzo się skurczyła i zmieniła swój kolor, mimo że stosowałam się do zaleceń producenta. Dlatego zawsze warto przymierzyć daną rzecz oraz sprawdzić jej skład.

Od wielu lat jestem szczęśliwą projektantką mody, która każdego roku zyskuje coraz większe uznanie. Bardzo cieszę się, że mogę spełniać swoje marzenia i tym samym pomagać innym w poszukiwaniach ubrań, które są wręcz dla nich stworzone. Moim zdaniem sylwetka wcale nie decyduje o tym, jak się wygląda w danej rzeczy. Doświadczenie nauczyło mnie, że wszystko zależy od dobrze dobranego fasonu oraz kolorów.