Zdecydowałam się ostatnio na niewielkie zmiany w moim w moim mieszkaniu. Nie chciałam jednak bawić się w duży i kosztowny remont. Jednak zależało mi na odświeżeniu wizerunku mojego mieszkania. Zdecydowałam się wiec na mniejsze i mniej pracochłonne zmiany. Oraz oczywiście mniej kosztowne. Dlatego zdecydowałam się pobalować i odświeżyć moje meble. Czytałam opinie, że taka w sumie niewielka zmiana, może od razy zmienić wystój całego mieszkania.  Ponadto postanowiłam kupić kolorowe piękne, ozdobne wazonu, oraz inne rzeczy do udekorowania mojego mieszkania.

Jaką farbę do malowania mebli polecacie

farba do malowania mebliNa początek zdecydowałam się pomalować meble. Przekonały mnie do tego pozytywne opinie w Internecie. Ponadto po obejrzeniu różnych filmików, gdzie było widać efekt końcowy byłam bardzo zaciekawiona. Zaczęłam więc od pomalowania małej białej komody, wybrałam przepiękny ciemnoszary kolor. Efekt był wręcz powalający, byłam bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na pomalowanie tej komody oraz, że wybrałam tę właśnie farbę. Dzięki temu od razu z ochotą zabrałam się za renowację mebli w salonie. Tym razem jednej nie chciałam zmieniać kolory mebli, a jedynie trochę stary kolor odświeżyć. I tym razem wybrana przeze mnie farba do mebli spełniła swoje zadanie doskonale. Bardzo podoba mi się ten efekt. Wybrana farba doskonale pokryła cała powierzchnie, odświeżyła ją i nadała nowego wyrazu. Meble wyglądały jak nowe. Efekt był naprawdę niesamowity. Az dziwie się, że wcześniej nie pomyślałam o tym rozwiązaniu, żeby kupić farba do malowania mebli. Ale lepiej późno niż wcale. Postanowił dzięki temu pomalować również meble w mojej sypialni, wybrałam ciekawy kolor farby. Moje meble były w jasnym kolorze, zdecydowałam się je delikatnie zmienić i kupiłam farbę, która odświeżyła by ten kolor. I tym razem doskonale farba pokryła całą powierzchnie. Malowanie mebli do doskonały pomysł, aby odświeżyć nasze stare meble, bez większych kosztów. Farba do mebli jest zdecydowanie tańsza niż nowe meble, ponadto malowanie mebli, moim zdaniem, jest całkiem przyjemne. Dla mnie bardziej przyjemne niż skręcanie mebli.

Teraz chciałabym kupić jeszcze nowe piękne zasłony oraz eleganckie nowe firanki do wszystkich pokoju. Dzięki temu bez większego kosztu oraz bez wielkiej pracy można spokojnie zmienić wystój swojego mieszkania. Teraz mam wrażenie, że jestem w innym, nowym mieszkaniu. Bardzo jestem zadowolona z tego efektu. Teraz chciałbym jeszcze kupić nowe, małe lampki, może żarówki na sznureczki do pokoju i wczas na pewno mój dom będzie bardzo przytulny.