Jesteśmy bardzo dużą rodziną tak zwaną patchworkową. W sumie jest nad ponad siedemnaście osób, w tym większość to dzieci i młodzież. Co roku razem niezmiennie wyjeżdżamy na super wakacje – zawsze razem. W tym roku miało być niestety inaczej – jako, że jestem główną organizatorkom naszych wyjazdów, a w tym roku niestety miałam nie dostać urlopu w pracy, z powodu bardzo dużej ilości zleceń do zrealizowanie w naszej firmie. Nasz szef wprawdzie miał nam to wynagrodzić dużymi premiami i urlopami w późniejszym terminie. Jednakże, wiadomo to nie to samo co nasze wspólne wyjazdy wakacyjne, które są już taką naszą wielką tradycją.

Domek letniskowy w Jantarze jako wakacje na ostatnią chwilę

domki letniskowe jantar blisko morzaNa całe szczęście w tejże historii na sam koniec sezonu letnio-wyjazdowego otrzymałam urlop oraz oczywiście obiecaną premię. Udało nam się w pracy bardzo szybko zrealizować wszystkie zamówienia. Udało mi się również przekonać cała naszą rodzinę. iż jeszcze nie wszystko stracone i powinnyśmy jechać na nasze coroczne wspólne wakacje. Wszyscy przyznali mi jednoznacznie rację, a ja z racji tego, iż załatwiałam wszystko na ostatnią chwilę (a już nazywali mnie i wcześniej mistrzem organizacji wszelakich wakacji rodzinnych), postanowiłam napisać tutaj mój mini poradnik jak sobie poradzić w takiej sytuacji. Być może moi drodzy czytelnicy borykają się z podobnymi problemami organizacyjnym i im to kiedyś pomoże. My cel destynacji mieliśmy obrany od samego początku – miał to być Jantar, nasze ukochane miasto w województwie pomorskich, do którego bardzo często wracamy na wakacyjne wyjazdy właśnie. Mamy tam już kilka zaprzyjaźnionych ośrodków wypoczynkowych, jednakże wszystkie były w czasie mojego urlopu już pozajmowane. Musiałam zorganizować coś innego, chwyciłam za swojego laptopa i otrzymałam swoją ulubioną przeglądarkę wakacyjną, gdzie były specjalne wyszukiwarka do tego typu wyjazdów. Wpisałam w nią następującą frazę – domki letniskowe jantar blisko morza – oraz termin naszego planowanego pobytu. Ukazało mi się dużo trafień w bardzo atrakcyjnych cenach, można było wynająć domek już od piętnastu złotych – co stanowiło bardzo korzystną ofertę w sezonie.

Wynajęliśmy aż trzy domki letniskowe w Jantarze, zlokalizowane blisko siebie i trochę na uboczy całego campingu. Wakacje tam były cudowne – domki w środku były czyste, zadbane, pachniały jeszcze nowością. Codziennie przychodziła epika sprzątająca. Dodatkowo mieszkaliśmy dosłownie trzy minuty drogi od morza, bryza były wyczuwalna co rano przez otwarte okna naszego domku.