Często zastanawiamy się co w modzie męskiej jest praktyczne, uniwersalne i ponadczasowe. Co nasz mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie w liczbie mnogiej i co nigdy się nie znudzi i nigdy nie wyjdzie z mody. Będzie pasować do każdej męskiej stylizacji nie zależnie od pory dnia i roku i będzie przede wszystkim super wygodne, co dla wielu panów jest bardzo ważną informacją. Otóż, moi drodzy czytelnicy jest to uniwersum wszechświata, perpetuam mobile wśród męskich ubrań, czyli koszulka polo. Takich koszulek nasz mężczyzna może mieć w swojej szafie nawet kilkadziesiąt, na pewno się przydarzą do różnych stylizacji. O czym z pewnością przekonamy się w moim mini poradniku poniżej. Mam nadzieje, iż pomoże one panom w doborze odpowiedniego outfitu na co dzień i od święta.

Koszulki polo w roli głównej – różne stylizacje

dobra koszulka polo rozmiar MTak jak wspomniałam powyżej zaczynam tutaj mój poradnik dzisiaj w roli głównej będzie dobra koszulka polo rozmiar M. A jak ma być dobra, czyli taka z materiałów naturalnych, powinna ona zwierać na przykład duży procentowy udział bawełny, może również być zrobiona z włókien bambusowych – co ostatnio jest bardzo popularne. Takie materiały będą odpowiedni przepuszczać powietrze, zapewniając nam tym samym dobrą cyrkulację, co jest bardzo ważne dla zdrowia naszej skóry. Materiały te będą również w bardzo dobry sposób odprowadzać wilgoć. Powinniśmy natomiast unikać materiałów syntetycznych – poliestrów i tym podobnych, będą one nie korzystnie wpływać na kondycję naszej skóry i nasze ogólne samopoczucie – w upalne dni będzie nam w nich po prostu za gorąco. Jeżeli chodzi o kolorystykę naszej koszulki polo to jest ona całkowicie dowolna. Klasyką będą koszulki czarne i białe – możemy też tworzyć przeróżne modyfikację – na przykład czarna koszulka polo z białym kołnierzem (to też klasyk gatunku). Biorąc pod uwagę fakt, iż koszulki są tak uniwersalne i będą nam pasować do wszystkiego, możemy mieć ich kilka, w różnych kolorach i modyfikacjach – koszulek polo nigdy za wiele. Nasza męska garderoba może być nimi przepełniona.

Na koniec mały bonus w formie super ponadczasowej stylizacji dla pana, która zawiera omawianą przez nas praktyczną koszulkę męską polo. Nie to będzie nasz czarna koszulka polo z białym kołnierzem, do tego dodajmy jeansy przylegające w typie slim fit, na koszulkę kurtka bomberka z kapturem, w kolorze niebieskim. Do tego sportowe czarno-białe sneakersy, a na głowę biała czapką z daszkiem, sygnowana. I nasze stylizacja na wyjście do pubu po pracy z kolegami gotowa.  

Kategorie: Uroda i moda