Wiadomo, że w modzie głównie dominują stylizacje damskie, jednak z racji tego, że mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do swojego wyglądu, kolekcje dla panów na nowe sezony cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Panowie stają się coraz bardziej otwarci na nowe połączenia w mniej lub bardziej oficjalnych strojach. Stawia się przede wszystkim na elegancję, ale, co ciekawe, często łączy się ją z luźnym, wręcz sportowym stylem. Daje to naprawdę ciekawe połączenia. 

Nietypowe skarpetki dla panów

skarpetki męskie stopkiNie tylko kobiety chcą wyglądać dobrze na co dzień i od święta. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się moda męska. W sklepach pojawia się coraz więcej kolekcji męskich, które zachęcają panów do eksperymentowania ze swoim wizerunkiem. Na bardziej oficjalne okazje króluje oczywiście klasyka. W ogóle od jakiegoś czasu do łask wróciły pełne garnitury i koszule. Panowie noszą je coraz chętniej. Na mniej oficjalne okazje, takie jak wyjście na spacer, na spotkanie ze znajomymi czy też na zakupy, doskonale sprawdzają się ubrania nawiązujące bardziej do sportowego stylu. W tych luźniejszych stylizacjach ciekawym elementem są na przykład skarpetki. Coraz więcej panów nosi skarpetki męskie stopki, które szczególnie dobrze sprawdzają się w ciepłe dni. Pasują one niemal do każdego obuwia. Te najskromniejsze, które mają ukryć się w bucie, sprawdzą się na przykład w przypadku mokasynów. A mokasyny królują w obecnym sezonie wiosenno- letnim. Jeszcze jakiś czas temu noszenie akrpetek w postaci stopek przez mężczyzn było uznawane za mało męski i panowie raczej unikali tego typu rozwiązań. Na szczęście dwudziesty pierwszy wiek sprzyja zmianom i otwieraniu się na nowe, często bardzo fajne rozwiązania. Kupując skarpetki stopki warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału są one wykonane. Naturalny materiał, bowiem, pozwoli skórze oddychać i skóra stóp nie będzie się tak pocić. A to jest szczególnie ważne podczas wysokich temperatur, które zresztą od jakiegoś czasu mamy już za oknami. Jednym z najlepszych materiałów jest oczywiście czysta bawełna. 

Codzienne stylizacje panów stają się coraz bardziej wyszukane. Mężczyźni przywiązują bowiem coraz większą wagę do swojego wyglądu, wybierając przy tym zupełnie nowe ubrania. Co ciekawe, wiosną i latem rosnącą popularnością cieszą się skarpetki stopki, które jeszcze całkiem niedawno budziły raczej sprzeciw u panów. Teraz, natomiast, doceniane są za wygodę noszenia i za to, że można je ukryć w bucie. Ważne, żeby tylko zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. 

Kategorie: Uroda i moda