Zawsze marzyłem o tym, żeby zorganizować naprawdę duże przyjęcie we własnym domu. Miałem na myśli takie przyjęcie na kilkadziesiąt osób. Nie było jednak takiej okazji, żeby zaprosić aż tylu ludzi. Pomyślałem sobie, że okazją do zorganizowania takiego przyjęcia będzie Nasza dziesiąta rocznica ślubu. To wypada akurat w środku lata, więc można było takie przyjęcie zorganizować nawet na dworze. I dopiąłem swego, ale organizacyjnie było to naprawdę ogromnym wyzwaniem. Zaproszenie tylu gości wymagało profesjonalnej organizacji.

Wynająłem namioty i zastawę stołową

wynajem zastawy stołowejNa naszą rocznicę ślubu zaprosiliśmy w sumie około czterdziestu osób. Była to taka liczba gości, która uniemożliwiała Nam zorganizowanie przyjęcia wewnątrz domu. W nawet największym domu trudno byłoby pomieścić tyle osób. Dlatego przyjęcie postanowiliśmy zorganizować na zewnątrz. Z przyjemnością wziąłem się za zorganizowanie tej uroczystości. Zacząłem od tego, że znalazłem firmę wynajmującą namioty imprezowe przeznaczone właśnie na takie imprezy. Zamówiłem namiot wraz z montażem, dzięki czemu nie musiałem się już tą kwestią wcale zajmować. Namiot rozłożono na dwa dni przez zaplanowaną imprezą. Wszystko poszło bardzo sprawnie, ale to było tylko miejsce na imprezę. Potrzebowałem jeszcze zastawy stołowej no i oczywiście cateringu. W zasadzie to połączyłem te dwie kwestie w jedno. Znalazłem firmę oferującą i catering i wynajem zastawy stołowej, a więc wszystko załatwiłem za jednym razem. Jeśli chodzi o catering to ustaliłem menu i zamówiłem dostarczenie jedzenia w dniu imprezy w godzinach porannych. Do tego również firma cateringowa przywiozła elegancką zastawę stołową. Wszystko rozłożyli i naszykowali. Wystarczyło jedynie zamówić te usługi z pełną obsługą. W taki sposób to można organizować każdą imprezę. O zespole muzycznym też nie zapomniałem, ale o tym nie będę się rozpisywał. W każdym razie muzyka grała aż miło przez całą noc. Wcześniej oczywiście poinformowałem sąsiadów, że organizuję przyjęcie na świeżym powietrzu i będzie trochę głośno tej nocy.

Zorganizowanie imprezy rocznicowej dla dużej liczby osób było naprawdę łatwe. Wystarczyło jedynie znaleźć odpowiednie firmy wynajmujące sprzęt i obsługujące takie przyjęcia. Wiadomo, że trochę trzeba się było postarać, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Starania te zostały nam wynagrodzone bo impreza udała się wspaniale. Wszyscy goście bawili się do białego rana, a jedzenie wszystkim bardzo smakowało. Bardzo się cieszę, że spełniłem swoje marzenie o domowej imprezie dla dużej liczby gości.