Chcąc kupić dobry wózek dla dziecka, trzeba porównać sporo ofert różnych producentów. Na rynku znajdziemy modele klasyczne do codziennego użytkowania, wózki do biegania czy nawet modele, które jednocześnie mogą być wózkiem i przyczepką. Wszystko zależy od celu w jakim będziemy go wykorzystywać, gdyż niektórzy rodzice chcą biegać razem z maluchem i do tego potrzebują specjalny wózek biegowy.

Gdzie kupimy wózki Bebetto?

wózek bebettoNajwięcej rodziców wybiera klasyczne wózki, które można stosować na co dzień. Różnią się między sobą wyglądem, elementami wyposażenia czy modelami. Mogą one mieć masywne stelaże lub lekkie aluminiowe albo mogą być wykonane z części pochodzących z recyklingu. Najtańsze wózki mogą kosztować nawet kilkaset złotych, a najdroższe sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Na ostateczną cenę wózka wpływa wiele czynników, które warto dokładnie przeanalizować. Wśród wielu producentów, najlepiej cenowo wypada wózek Bebetto, który ma bardzo dobrą jakość, bogate wyposażenie i przystępną cenę. Średniej klasy modele kupimy za około tysiąc dwieście złotych, a pochodzące z najnowszej kolekcji za około tysiąc osiemset złotych. Marka Bebetto jest znana na naszym rynku już od wielu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Jako jedyna, została już wielokrotnie nagrodzona za wysokiej jakości modele, które są niezawodne i komfortowe dla dzieci i rodziców. Większość klientów wózek kupuje przez internet, ponieważ znajduje się tam ich największy wybór w najlepszej cenie. Większość modeli firmy Bebetto jest wyposażona w standardzie w folię przeciwdeszczową pasującą na gondolę i spacerówkę oraz moskitierę, chroniącą malucha przed uciążliwymi owadami. Można także dokupić dodatkowe elementy takie jak, mufka na dłonie, parasolkę czy uchwyt na kubek z kawą. Klasyczne wózki posiadają pojemną torbę na zakupy, które znajduje się między kołami, natomiast torbę pielęgnacyjną, którą się wiesza na uchwycie do prowadzenia wózka, można dodatkowo dokupić w przystępnej cenie.

Jeżeli chcemy nieco zaoszczędzić na kupnie wózka, to najlepiej od razu za jednym razem kupić zestaw 2w1 lub 3w1. Może to być gondola ze spacerówką lub wózek głęboki, spacerówka i fotelik samochodowy. Dużą zaletą wózków Bebetto jest możliwość założenia spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy, czego nie posiada wiele modeli innych firm. Mają duże budki, pod którymi można niemalże całkowicie schować dziecko przed słońcem, deszczem czy wiatrem. Przez wielu klientów, wózki Bebetto są uznawane za najlepsze.

Kategorie: Rodzina