Rowery turystyczne są jednymi z niewielu sprzętów na rynku tego typu, które wyposażane są przez producentów w dodatkowe akcesoria, np. błotniki czy też bagażnik. Tego typu dodatki są niezwykle przydatne podczas wszelkiego rodzaju wycieczek rowerowych, które najczęściej dość chętnie chcemy realizować, np. podczas wolnego weekendu. W takich okolicznościach bagażnik pomoże nam w bezpiecznym przewiezieniu, np. kosza piknikowego, a błotniki sprawdzą się jako ochrona przed ewentualnymi kałużami lub przed błotem na trasie.

Rower Evado 4.0

kross evado 4.0Jednym z producentów, który na polski rynek dostarcza wysokiej jakości rowery turystyczne, jest firma Kross. Fakt ten nie powinien nas zaskakiwać, ponieważ firma Kross dokłada wszelkich starań, by na rynku dostępne były produkty o zróżnicowanych właściwościach, dzięki czemu każdy może znaleźć sprzęt dla siebie. Rowery turystyczne, które proponowane są klientom przez firmę Kross, charakteryzują się dość dużym zróżnicowaniem. Z tego też powodu na rynku znajdziemy kilka serii, w ramach których rowery o konkretnych właściwościach są uporządkowane w taki sposób, by klient bez większego problemu mógł znaleźć produkt dla siebie. Jeśli więc interesują nas, wspominane wcześniej, rowery turystyczne, dobrym rozwiązaniem będzie zwrócenie naszej uwagi na rowery z serii Evado. Są to rowery turystyczne, które zaprojektowane zostały w taki sposób, by pod względem konstrukcji, w pełni realizować wszystkie potrzeby mężczyzn. Kiedy poszukujemy sprzętu, który zapewni nam wygodne, szybkie, a przede wszystkim bezpieczne przemieszczanie się pomiędzy różnymi miejscami, rower Kross Evado 4.0 może stanowić dość dobrą odpowiedź na nasze potrzeby. W przypadku tego roweru firma Kross w dużym stopniu stawia na bezpieczeństwo, co realizowane jest, np. poprzez zastosowanie odpowiednio wytrzymałych hamulców tarczowych. Dzięki nim możliwe jest szybsze wyhamowanie roweru, co korzystnie wpływa na nasze bezpieczeństwo na trasie w zmiennych warunkach atmosferycznych kiedy, np. fragment jezdni jest śliski od deszczu lub też jest w jakikolwiek sposób oblodzony.

Rower Evado 4.0 wyposażony jest w dużą liczbę biegów, w związku z czym każdy mężczyzna znajdzie ustawienia, które będą dla niego odpowiednim rozwiązaniem i pozwolą na wygodną, a przede wszystkim efektywną jazdę. Jak zostało wspomniane, rower ten został zaprojektowany z myślą o mężczyznach. Oznacza to, że ustawienie, jakim cechuje się kierownica i siodełko, mają na celu zapewnienie możliwie jak najbardziej komfortowej jazdy użytkownikowi.