Zdecydowałam się jakiś czas temu na remont łazienki. Wszyscy znajomi ostrzegali mnie, że będzie ciężko i pewnie remont będzie trwał bardzo długo. Nie zniechęciłam się. Moja łazienka już mi się nie podobała. Wprowadzając się do mieszkania nie chciałam nic w niej zmieniać ale z czasem stwierdziłam, ze chciałabym ją sobie urządzić po swojemu Łazienka była sporych rozmiarów. Miałam wannę a wolała prysznic. Fachowca znalazłam w Internecie. To był starszy pan na emeryturze, który zajmował się remontami dodatkowo. 

Łazienka pięknie wygląda po remoncie

kabiny prysznicowe okrągłe z brodzikiemDorabiał sobie i z tego co czytałam miał sporo zadowolonych klientów. Na wielu forach w naszym mieście polecali jego usługi. Pan Kazimierz podobno wykonuje wszystkie czynności bardzo starannie i przez to remont trwa około dwóch, trzech tygodni w zależności jakich rozmiarów jest łazienka. Moja była spora. Pan Kazimierz jak ją zobaczył już miął wizję gdzie ustawimy prysznic bo od razu powiedziałam, że to będzie główna zmiana w tej łazience. Wstępnie przygotowaliśmy projekt co gdzie powinno być. Przygotowane prze pana Kazimierza ustawienie mi się spodobało. Łazienka dzięki temu była przestronna i bardziej funkcjonalna. Zdecydowałam się pojechać do sklepu budowlanego żeby podpatrzeć jakie są możliwości do wyboru. Wiedziałam na jakie kabiny prysznicowe mogę sobie pozwolić biorąc pod uwagę rozmiar mojej łazienki. W sklepie spodobały mi się kabiny prysznicowe okrągłe z brodzikiem. Były inne niż wszystkie, które do tej pory widziałam. Ładnie wyglądały i można było je zamawiać w różnych rozmiarach. Ja zdecydowałam się na rozmiar, który ustaliłam z moim fachowcem. W tym samym sklepie zdecydowałam się kupić także kafelki i wszystkie rzeczy potrzebne do remontu mojej łazienki. Miałam kartę stałego klienta od mojego brata, który często robił w nim zakupy więc załapałam się na zniżkę i mogłam chociaż trochę zaoszczędzić. Wszystkie prace przebiegały zgodnie z planem. Mój fachowiec był słowny i bardzo zaangażowany w swoją pracę.

Kiedy kafelki zostały już położone fachowiec zamontował od razu mój nowy brodzik. Łazienka zupełnie inaczej się z nim prezentowała. Byłam bardzo zadowolona, że zdecydowałam się go kupić. Pięknie pasował do mojej łazienki. Trzeba czasem zdecydować się na zmiany. Ja na remont łazienki trochę oszczędzałam i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Łazienka jest przestronniejsza i bardziej funkcjonalna. Wygodnie mi się z niej korzysta i podoba się moim gościom. Dobrze się w niej czuję i jestem zadowolona z pracy mojego fachowca, na którego się zdecydowałam.