Wiele lat temu rozpoczęłam swoją przygodę z branżą, w której nadrzędnym priorytetem było zapewnienie gościom komfortowych warunków do wypoczynku oraz relaksu. Od samego początku swojej kariery, przeszłam przez najróżniejsze etapy, począwszy od sprzątania pokoi, aż po funkcję kierowniczą. Pracowałam głównie w wielkich kompleksach oraz dużych ośrodkach wypoczynkowych za granicą, w największych kurortach.

Wyposażenie mojego wymarzonego hotelu

hotelKilka lat temu, postanowiłam otworzyć własny hotel w kraju. Zdecydowałam się na to, aby otworzyć swój kompleks wypoczynkowy w naszych pięknych górach. Przy pomocy fachowców oraz inwestorów, którzy wspomogli mój pomysł także pod względem finansowym, znalazłam bardzo ciekawy obiekt, który wymagał jedynie drobnego remontu. Kilka miesięcy później, wszelkie ustalenia formalne były załatwione, a końcowe negocjacje oraz remont, na finiszu. Wówczas, jako nowa właścicielka hotelu wraz z moimi współpracownikami oraz specjalistami w wyposażeniu wnętrz, zaczęłam urządzać pokoje oraz inne pomieszczenia hotelowe. Do naszych przestronnych wnętrz dobraliśmy wysokiej klasy meble oraz sprzęty i akcesoria wraz z nowoczesnymi telewizorami z funkcją smart, oraz nieograniczonym dostępem do szybkiego Internetu. W łazienkach zamontowaliśmy najnowocześniejsze prysznice oraz różnego rodzaju urządzenia, które miały zapewnić jak najlepsze warunki do kąpieli oraz relaksu. Wszystkie pokoje urządziliśmy w klasycznym i eleganckim stylu, dobraliśmy eleganckie meble oraz materiały dekoracyjne z najlepszych hurtowni tekstylnych. Recepcja oraz pomieszczenia magazynowe i socjalne dla naszych pracowników zostały wyposażone we wszelkie niezbędne przybory, oraz akcesoria, tak, aby zapewnić maksymalny komfort pracy. Remont oraz urządzanie wnętrz pochłonęło mnie całkowicie. Kilka tygodni później, mogłam z nieukrywaną radością przywitać pierwszych gości. Mój kompleks wypoczynkowy został rozbudowany o dodatkowe strefy wypoczynkowe, w skład których wchodziła strefa spa oraz nowoczesny system saun. Dzięki temu goście mieli okazję nie tylko dobrze wypocząć w hotelu, ale także skorzystać z usług naszej przestrzeni, która zapewniała dodatkowy relaks. Obiekt, który prowadziłam prezentował się bardzo estetycznie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a ja byłam bardzo zadowolona z tego, że udało mi się spełnić wszystkie moje cele i mogłam prowadzić ten wspaniały pensjonat.

Pracując za granicą zawsze dążyłam do tego, aby spełnić swoje marzenie i otworzyć swój własny pensjonat. Po kilkunastu latach udało mi się stworzyć obiekt, który był idealny dla mnie pod każdym względem. Stworzyłam miejsce, w którym goście oraz personel czuli się dobrze, a piękne okoliczności przyrody potęgowały pozytywne doznania i sprawiały, że każdy czuł się dobrze w moim nowym obiekcie. Cieszyłam się, że marzenie z dawnych lat się spełniło, a ja mogłam pracować w zawodzie i miejscu, które sprawiało mi ogromną satysfakcję.