Rodzice organizujący przyjęcie urodzinowe swojej kilkuletniej pociechy bardzo często zastanawiają się nad urządzeniem przyjęcia w przydomowym ogródku. Jednak, aby zabawa była udana konieczne jest zapewnienie ciekawych animacji dla zaproszonych gości, co może nie jednemu rodzicowi przysporzyć problemu. Na szczęście, w czasach, gdy dzieciaki są wychowywane przy telewizorze proste rozrywki potrafią sprawić mnóstwo frajdy. Wystarczy wydajny płyn do baniek i odrobina fantazji, aby maluchy piszczały z zachwytu.

Urodziny z płynem do baniek mydlanych

wydajny płyn do baniek mydlanych 5LLato i własny ogródek to doskonałe miejsce do organizacji przyjęcia dla kilkorga dzieciaków. Jako słodki bufet wystarczą sezonowe owoce, zaś rozrywki dostarczy przydomowy plac zabaw ze zjeżdżalnią  oraz wydajny płyn do baniek mydlanych 5L do zamykania dzieciaków w bańce mydlanej. Podobno po zamknięciu bańki mydlanej nad głową dziecka może ono doświadczyć fantastycznych wrażeń wizualnych, a zapewne także ciekawe będzie wytłumienie dźwięków. A co najważniejsze, jeśli się wystraszy lub będzie chciało przerwać zabawę, wystarczy, że wyciągnie przed siebie rączkę i bańka pęknie. Bardzo proste jest także przygotowanie takiej zabawy. Wystarczy rozłożyć na równym terenie rynnę z zestawu, wypełnić ją wydajnym płynem do baniek, a ochotnika do zabawy ustawić w środku okrągłej rynny. Aby zamknąć go w bańce, wystarczy podnieść obręcz umieszczoną w płynie i zatrzymać ją na chwilę około 30 cm nad głową śmiałka. Ot i cała robota. Dla pozostałych uczestników przyjęcia można natomiast przygotować samodzielnie wykonane sznurkowe akcesoria do produkowania gigantycznych baniek mydlanych. Tutaj wystarczy bawełniany sznurek, plastikowe słomki do napojów i bańka wydajnego płynu do baniek mydlanych. Po zrobieniu narzędzia do pracy, dzieciaki mogą biegać po ogródku i konkurować ze sobą, kto wytworzy największą bańkę mydlaną. A na zwycięzcę może czekać nagroda w postaci automatycznej maszynki do baniek.

Jako rodzice pamiętacie na pewno, że nawet najbardziej wydajny płyn do baniek mydlanych nie zastąpi odpowiednio przygotowanego bufetu. Jeśli chodzi o treściwe jedzenie, to nie ma dziecka, które nie lubi makaronu. Dlatego miska pasty z odpowiednio przemyconymi warzywami na pewno zapełni brzuszki. Natomiast jako przekąski najlepiej sprawdzą się owoce; plastry ananasa, trójkąty wycięte z arbuza oraz papierowe koszyczki z truskawkami czy borówkami na pewno ucieszą malców i ich rodziców. W końcu bieganie po ogrodzie i wytwarzanie baniek mydlanych to męczące zajęcie.