W moim zawodzie muszę każdego dnia być w stu procentach sprawnym fizycznie i intelektualnie. Pracuję na wysokościach i moja praca na pewno nie należy do najbezpieczniejszych. Poza tym codziennie mam do zrobienia to samo, ale w innej wersji. Trudno odgadnąć czym się zajmuję dlatego już wyjaśniam. Montuję anteny na domach jednorodzinnych i na dachach bloków mieszkalnych. To nie jest łatwy kawałek chleba, ale moja praca nie jest też zbyt trudna. Po prostu codziennie robię konsekwentnie swoje.

Anteny instaluję głównie w Koszalinie

instalacja anten koszalinO swojej pracy i swoim zawodzie mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem w swoim fachu prawdziwym specjalistą. Nie boję się żadnego zdania ani żadnego wyzwania. Chociaż nie ukrywam, że najłatwiej montuje się anteny w domach jednorodzinnych. Chociażby ze względu na to, że pracuje się na mniejszych wysokościach. Jako, że zajmuję się instalacją wszystkich rodzajów anten to nie nigdy nie muszę się martwić, że jakieś zlecenie mnie zaskoczy. Bo w praktyce nie ma takiego zlecenia, którego nie umiałbym zrealizować. Instalacja anten Koszalin to moja oferta, dewiza i hasło rozpoznawcze – można mnie tak znaleźć z łatwością w internecie. Co bardzo ważne – mam swoje metody pracy, które umożliwiają mi bardzo szybkie wykonanie każdego zadania. Zainstalowanie anteny satelitarnej w domku jednorodzinnym zajmuje mi niespełna dwie godziny z wykonaniem pełnego okablowania do dekoderów. Mówię oczywiście o standardowych zleceniach z podłączeniem satelity do dwóch dekoderów. Zdarza się, że w jednym domu klienci zażyczą sobie instalacji kilku anten bo mają dziesięć telewizorów. W firmach i instytucjach – a już o hotelach nie wspominając – zdarzało mi się instalować kilkadziesiąt dekoderów do jednej anteny. W kwestiach telewizji satelitarnej i naziemnej wiem praktycznie wszystko, więc żadne zlecenie mnie do tej poty nie zaskoczyło. Być może dlatego codziennie mam coś do zrobienia. W zasadzie od początku mojej działalności mam klientów non stop. W większości są to klienci, którzy trafiają do mnie z polecenia innych klientów.

Nie ma takiej anteny, której nie potrafiłbym zainstalować. Jeśli ktoś chciałby mieć kilka anten satelitarnych i jeszcze zestaw naziemny to oczywiście jestem w stanie przygotować każdą instalację. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom mam bardzo dużo zleceń na swoje usługi. Nie będę ukrywał, że ilość zleceń czasem mnie przerasta. Dlatego często zdarza się, że jednego dnia wykonuję nawet do pięciu zleceń. Naprawdę mam co robić od rana do późnego wieczora.

Kategorie: IT